Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žaloba, dopisy a protokol z 1.soudního jednání .

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Čas to nezahojil.

(Piprek, 26. 11. 2017 10:34)

BOHŮŽEL SILY ODCHÁZEJÍ DALŠÍ DRAVCI PŘIŠLI...

už se nedivím,abych nebyl podezřelí

(Zdeněk Pozler, 3. 9. 2010 16:53)

Vážení přátelé i nepřátele.V této společnosti už se není čemu divit neboť je vše překonáno a vše má obrácený význam.Polemyka o spravedlnosti a poctivosti a rovnoměrnosti člověku nedá,ale nemůže nic dělat,aby nebyl vulgární.Tomu kdo dosáhl spravedlivosti a je v pohodě jen přeji a držím palce.Tady v Českých Budějovicích soud je jako továrna na výrobu ohlíku.Zdravím
Zdeněk Pozler České Budějovice

Výtečně

(Č. Šrámek, 12. 1. 2008 21:29)

Už jsem to tam nemohl vydržet. Člověk se domáhá pouze svého a ještě se na Tebe dívají jak na zloděje. Já se pokusím o mimosoudní vyrovnání a pokud to nepůjde, tak si tu žalobu vypůjčím.

Těžký boj

(anonymní, 8. 1. 2008 22:03)

Je to válka s mocnými a jejimi přisluchovači, ale má příjemný průběh,takže je slušná pravěpodobnost, že OKD to nevyhraje!Co po konečném rozsudku?Jsem velmi zvědavý na reakci vedení OKD.

Názor

(Swarz, 20. 12. 2007 13:10)

Ono jde vše pomalu, ale hlavně že se to trochu hybe, snad boži mlýny zasahnou i ty to to vlastně zavinili.Teď věřím, že klauza dopadne pro žalobce a všechny kterých se to týka(já už nedělám)kladně, jde o to jak dlouho druhá strana bude dělat mrtvého brouka.Svateční pohodu přeji a zase se ozvu.

bez nadpisu

(anonymus ze zjištných důvodů, 25. 11. 2007 18:56)

ahojky jindřišku, no je to pěkné počtení, a kdo nezná pointu, asi si to tolik neužije, ale co, jde tu jen o dodržení něčeho co někdo vymyslel, tedy dejte mi na co mám nárok, ať je to tak či onak, stejně si myslím, že zveřejňování rodných čísel a pod., by mohlo zavánět nějakým tím činem či přečinem, tož já bych tolik neriskoval ani jako důchodce. měj se krásně a hodně zdaru !!

Blahopřeji!

(penzista a bývalý dispečer, 14. 10. 2007 12:19)

Jsem si jist, že ani s odvoláním odvoláním by neuspěli.Stačí si pozorně prostudovat zákoník práce a stať o tom, jak postupovat v případě, kdy zaměstnanec nemůže opustit pracoviště.Také jsme bojovali, ale odbory se nás nezastaly. Škoda, že nám chyběla Vaše odvaha řešit věc soudní cestou. Blahopřeji k prvnímu a věřím, že i konečnému úspěchu!

Vydržať...

(SZWARZ,penzista, 10. 10. 2007 23:08)

0:1 VEDOU HOSTÉ....

Nějak se to mění.

(Kanclíř Josef, 23. 9. 2007 21:47)

Tak "zub" času pracuje i OKD-D a.s. nějak se ztraceji takové" opory" ing.Faiman, ing.Semerák si uhajil nějakou pozici a jejich přisluhovačí nějaký čas určitě vydrží,ale přijdou další prostě život běží tak nezoufejte a v boji pokračujte 100x nic umořilo vola a u OKD-d to platí o to více.Mnoho pohody přeji zase se ozvu.

Pravník ?

(anonymní, 15. 9. 2007 23:26)

Četl jsem celkem podrobně zápis z jednání a nevěřil svým očim,pro vás je to velké plus, jednak jde o výsoce odborné věci a OKR podcenila význam této zaležitosti. Vidím že málo autorů jméno neuvadí a ti co uvedou beztak není skutečné tak jsem se schoval také,ale nestydím se za to.

Pomalu ,ale možná jistě.

(anonym, 14. 9. 2007 5:01)

I když se asi teď nic neděje,pomalu jste trošinku nahlodal sebevědomí"nejvyšší špiček" u vašeho podniku a i to je dobře ať výsledek u soudu bude takový nebo"makový".

PROSBA...

(Sionkala(ČD), 20. 8. 2007 22:33)

DEJTE PROSÍM INFORMACI NA TĚCHTO STRANKÁCH JAK TO DOPADLO JE TO NÁMĚT I PRO MNOHO PRACOVNÍKŮ ČD.DĚKUJI PŘEDEM.

...

(Hampl, 15. 8. 2007 12:07)

V 68 jsme bili(sice asi zbytečně)do komunistů, teď ten zbytek by měl přirozenou cestou odejit ,ale není nad pocit nezavislostí v myšlení to bohůžel zná velmi málo lidi,jelíkož ta většina je materiálně zavislá na vedení akc. společnosti a pod.

Nevím...

(anonym, 11. 8. 2007 9:53)

Je to chyba v zákoníku práce, ale vytižení i když vaši práci neznám(a hlavně naplň) určitě nejste!!!Ostatně pry jste důchodce nechapu vaši "angažovanost" v celé zaležitosti!!!

Jseš pořad stejný...

(Niemczyk Pavel, 6. 8. 2007 21:43)

Nahodou mne upozornil Milan Remeš, že snad maš na internetu svoji rubriku tak jsem si to nechal najit moc jsem tomu nevěřil, ale vidím že jseš pořad stejný do představených"biješ" celý život kdyby se to přepočitalo na peníze(vždy zastavený postup jak za rusů tak i potom)stalo tě to moc prachů vlastně,drž se!

Úroky...

(anonym, 6. 8. 2007 11:30)

Koukám i když nevím o jakou častku jde,vlastně jo je to tam asi 40 000 czk tak čas pracuje pro Vás úroky z prodlení nejsou v dnešní době malé...přeji Vám to,aby to vyšlo!

Chce to ještě čas...

(anonym, 4. 8. 2007 10:13)

Určitou dobu ještě bude trvat než lidi se vzpamatujou a nebude si moc firma dělat co chce je to vlastně také kradež(čast mzdy)!Odbory jsou na prd to bylo a bude tak Zaměstnavatel si je ochočí(ve vašem připadě to jak mi je známo je evidentní).Vydržte jste ve vyhodě a to dost velké!!!

Něco pro dražní úřad!

(Jiří Krejčí, 3. 8. 2007 22:59)

Byl jsem upozorněn na vaš problém, teda problém většiny zaměstnanců v v železničním provozu a jelíkož také něco o tom vím(dražní úřad)myslím že je zde plno "práce" pro uředníky dražního úřadu.Zvažujte i tuto možnost jak se domoci spravného výkladu ZP,že ve vašem připadě jde o učelové (ve prospěch OKD)jednání je každému zřejme !

Čas vše řeši .

(anonym, 31. 7. 2007 22:29)

TAK POSTUPNĚ SICE POMALU NÁM VŠE ŘEŠI ČAS,MOŽNÁ DOJDE I NA "PŘESTÁVKY" FAIMAN TO ZABALIL AČ SE BRANIL ,ALE ČAS NEZASTAVIL ANI ON ....

Přituhuje(asi)!

(Heja, 29. 7. 2007 11:29)

Jak jsem se u piva dověděl tak nervozita u spolku Olda F.,Ludvík S.,Milan R. se zvyšila-co se tyče tvého podání u OS.Nevím proč,ale je to tak.Co překvapuje ,je klid u Boba B. a hlavního "bojovníka"za dělnickou třídu Milana M.Ono se těm nervozním není co divit jak budou vysvětlovat nezaplacené hodiny desitkám zaměstnanců od r. 2001.Samo se tu nabizi uvaha o trestním činu neznamého pachatele na a.s. jako takovou trestní oznamení nelze podat!Zdravím a hodně štěstí v boji se zbytkem soudruhů u OKD-dopravy.